Najlepsze artykuły branżowe, najbardziej godne zaufania firmy w Internecie - tylko z nakrecsienawybory.pl

Przedszkole Wrocław

Klaudia Kubiak 2019-10-30 0 komentarzy
Przedszkole Wrocław

Zarówno dorośli, jak i dzieci podlegają działaniu tak zwanego pierwszego wrażenia. Jest ono zauważalne także w przypadku wizyty w przedszkolu, więc wiele placówek dba o to, żeby już przy samym wejściu najmłodsi byli jednocześnie zachwyceni i zaciekawieni tym, co ich jeszcze może tam spotkać.

W przypadku przedszkola Luppo Puppo niespodzianek dla dzieci jest całe mnóstwo. To placówka oświatowa, która kreuje wyobraźnię młodego człowieka. Już na wstępie dzieci witają znane postacie z bajek, którym zawsze towarzyszył dobry humor. Nie ma tutaj czarnych charakterów, są za to wesołe i uśmiechnięte buzie. Dzieci bardzo chętnie przechodzą z szatni do sal dydaktycznych, w których znajdują się nowoczesne meble, bezpieczne zabawki i sprzęt elektroniczny najwyższej jakości. Wszystko zostało zgromadzone po to, żeby jakość zajęć była jak najwyższa.

Placówka znajduje się we Wrocławiu w sąsiedztwie wielu przedsiębiorstw i biur. Jest to doskonała lokalizacja dla wszystkich rodziców pracujących w tym rejonie. Umożliwia to bowiem szybki dojazd do przedszkola i wygodny odbiór pociechy. 

W ramach codziennych zajęć przedszkolnych dzieci uczą się języka angielskiego oraz mają wiele zajęć ruchowych. Tradycją jest, że dzieci bawią się także na placu zabaw oraz spacerują, jeśli tylko aura na to pozwala. W ramach zajęć tematycznych często zapraszani są ciekawi gości, którzy opowiadają o swojej pracy i pasjach budując tym samym świadomość u dzieci. Zajęcia w przedszkolu są płatne, a czesne za każdy miesiąc nauki jest ustalane z góry. Przedszkole we Wrocławiu posiada kilka oddziałów.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!