Najlepsze artykuły branżowe, najbardziej godne zaufania firmy w Internecie - tylko z nakrecsienawybory.pl

PODKŁADKA METALOWO-GUMOWA Z PROWADZENIEM G3/4"

Kazimierz Mazurek 2019-05-01 0 komentarzy
PODKŁADKA METALOWO-GUMOWA Z PROWADZENIEM G3/4"

Każdy element  decyduje o poziomie proponowanych usług, dlatego należy dokonywać  przemyślanych i trafnych wyborów. Poszukując sprawdzonych podkładek metalowo-gumowych z prowadzeniem, warto zainteresować się propozycjami sklepu internetowego E-hydraulika.

Komponenty hydrauliczne tego typu służą do poprawienia szczelności połączeń rurowych. Sprawdzają się w bardzo trudnych warunkach otoczenia, są odporne na wysokie ciśnienie i wysoką temperaturę. Maksymalne ciśnienie, przy jakim nadal mogą pracować, to 310 bar. 

Podkładkę metalowo-gumową wytwarza się z ocynkowanego pierścienia stalowego i z pierścienia gumowego. Jej średnica wynosi 3/4''. Aby poznać orientacyjne pomiary techniczno-ruchowe oferowanego przez sklep produktu, przedstawionego ponadto na rysunku technicznym, zobacz więcej szczegółów na stronie internetowej sklepu.

Samocentrujące prowadzenie gumowe wskazanej podkładki  zapobiega jej przesuwaniu się, a ponadto  skutecznie uszczelnia elementy złączne hydrauliki siłowej. Ten typ podkładek stosuje się do zabezpieczania gwintów złączek hydraulicznych, eliminując wycieki oleju hydraulicznego, które mogą powstać w sytuacji ich braku.

Montaż dostępnych w sklepie podkładek tego typu jest prosty i skuteczny. Można go wykonać w bardzo krótkim czasie.

Podczas planowania zakupu funkcjonalnych i starannie wykonanych podkładek metalowo-gumowych z prowadzeniem G3/4'', warto odwiedzić stronę wspomnianego wcześniej sklepu internetowego. Niewygórowane ceny nie wpływają na jakość sprzedawanych  komponentów.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!