Najlepsze artykuły branżowe, najbardziej godne zaufania firmy w Internecie - tylko z nakrecsienawybory.pl

Koszulki reklamowe z logo

Anna Dudek 2018-12-25 0 komentarzy
Koszulki reklamowe z logo

Rynek usług jest w dzisiejszych czasach na tyle bogaty, iż przedsiębiorcy i właściciele różnych firm, zmuszeni są do mocnego dbania o swych klientów. Bardzo ważny jest w tym wypadku odpowiedni marketing i mądre zachęcanie do korzystania  z tego, co oferują. 

Ciekawym pomysłem na promocję firmy mogą okazać się koszulki reklamowe. Sklep internetowy fabrykagadzetow.com.pl zajmuje się właśnie tworzeniem takich gadżetów, jak również wielu innych drobiazgów reklamowych, takich jak ołówki, długopisy, notesy czy też reklamowe breloczki lub odblaski.

W sklepie dostępne są gładkie, białe T-shirty, na które nadrukowuje się konkretne obrazki, napisy lub firmowe logo, należące do zleceniodawcy. Za jedna, zwykłą, koszulkę bez nadruku, należy zapłacić około dwunastu złotych. Do tego dochodzi jeszcze koszt nadruku. 

Koszulki są oddychające, wykonane z poliestru. Standardowe nadruki wykonywane są przy użyciu metody termotransferu. Jednakże, dla zainteresowanych osób, istnieje również możliwość wyhaftowania tego, czego sobie życzą. W tym wypadku, należy liczyć się ze wzrostem kosztów zamówienia. 

Wysyłka zamówionych koszulek, odbywa się zazwyczaj w ciągu czternastu dni od momentu dokonania zakupu. Wiąże się to z koniecznością sprowadzenia odpowiedniej ilości bluzek przez właściciela firmy.

Na stronie internetowej sklepu, można znaleźć wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferowanych przez nią produktów. W razie potrzeby, można kontaktować się z osobami odpowiedzialnymi za pomocą maila lub podanego numeru telefonu.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!