Najlepsze artykuły branżowe, najbardziej godne zaufania firmy w Internecie - tylko z nakrecsienawybory.pl

Gdzie w Lublinie prowadzony jest kurs języka angielskiego dla dzieci?

Zuzanna Kołodziej 2022-09-16 0 komentarzy
Gdzie w Lublinie prowadzony jest kurs języka angielskiego dla dzieci?

Mimo iż w większości szkół podstawowych język angielski jest obowiązkowym przedmiotem, to spora grupa uczniów niewiele wynosi z prowadzonych lekcji. Wynika to z wielu przyczyn, w tym m.in. zbyt dużej grupy, nieodpowiedniego przekazywania wiedzy przez nauczyciela lub konieczności indywidualnego nauczania. Zdecydowana większość osób, które uczyły się angielskiego wyłącznie w szkole, w dorosłym życiu ma spory problem w płynnym porozumiewaniu się z obcokrajowcami. Często towarzyszy im blokada przed mówieniem po angielsku, co wynika właśnie z braku ćwiczeń mówienia w języku obcym.

Bez względu na wiek i doświadczenie zawsze można udoskonalić umiejętności językowe. Najlepiej zacząć już od najmłodszych lat, dlatego w szkole EFEKT działającej w Lublinie język angielski jest dostępny dla dzieci już od 4. roku życia. W kursach uczestniczą kilkuosobowe grupy, co pozwala dotrzeć do każdego kursanta, pomagając mu w opanowaniu materiału. Lektorzy stawiają na metodę bezpośrednią, która skupia się na częstym mówieniu w języku angielskim oraz zadawaniu pytań uczestnikom.

Najważniejsze korzyści zapisania dziecka na kurs językowy

Każdy moment jest odpowiedni, aby zacząć naukę angielskiego, jednak to właśnie w wieku dziecięcym nowa wiedza jest najszybciej przyswajana. Poza tym rodzice kilkulatków często sami poszukują zajęć dodatkowych, które wpłyną także na aspekt społeczny, dlatego dobrze wybrać kurs, dzięki któremu dziecko zdobędzie cenne i przydatne umiejętności. Wśród pozostałych zalet nauki angielskiego można wymienić m.in.:

  • pozytywny wpływ na rozwój i pracę mózgu,
  • lepsze wyniki w nauce innych przedmiotów w szkole,
  • w przyszłości - możliwość swobodnego podróżowania i znalezienia pracy za granicą.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!