Najlepsze artykuły branżowe, najbardziej godne zaufania firmy w Internecie - tylko z nakrecsienawybory.pl

Deska podłogowa typu Merbau

Klaudia Kubiak 2019-01-18 0 komentarzy
Deska podłogowa typu Merbau

Wśród ponad 300 wzorów dostępnych na stronie prodexpol.pl znajdują się inspiracje dla aranżacji każdego rodzaju wnętrz. Na przykład, deska podłogowa Merbau, to propozycja, która cieszy się bardzo dużą popularnością, jako materiał idealny do wykonania ekskluzywnych parkietów i podłóg, zarówno dla placówek instytucji publicznych, reprezentacyjnych gabinetów instytucji prywatnych, jak i wysmakowanych wnętrz obiektów prywatnych.

Merbau to indonezyjski gatunek drewna, który odznacza się głębokim brązowym kolorem, który rozjaśniany jest przez złote cętki. Takie połączenie nadaje pomieszczeniu dostojnego charakteru i stanowi doskonałe uzupełnienie eleganckich kolekcji mebli, zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym wydaniu.

Oprócz bezdyskusyjnych walorów wizualnych ten rodzaj drewna charakteryzuje się stabilnością wymiarową, twardością i odpornością na ścieranie czy wgniecenia. Naturalne właściwości idą w parze z tymi, które dodatkowo zyskują produkty po przebyciu drogi przez linię produkcyjną firmy. Odpowiednia wilgotność i dokładne wymiary to cechy, których należy oczekiwać po każdym z produktów od Prodexpol.

Deska jest wykonana z litego drewna i dostępna w klasach natur i selekt. Dostępne rozmiary to 15 mm grubości, 90/120/140 mm szerokości i długość w zakresie 300 - 1500 mm. Gładka struktura może być wykończona w sposób surowy lub polakierowana, a na życzenie klienta, możliwe jest również pofazowanie krawędzi. Preferowanym sposobem montażu jest klejenie do podłoża. Warto przy tym pamiętać, że produkt nie jest przeznaczony do ogrzewania podłogowego.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!