Najlepsze artykuły branżowe, najbardziej godne zaufania firmy w Internecie - tylko z nakrecsienawybory.pl

Pomysł na oryginalny wieczór kawalerski

Krzysztof Wróbel 2019-05-20 0 komentarzy
Pomysł na oryginalny wieczór kawalerski

Koncert

Jeśli w czasie, w którym planowany jest wieczór kawalerski, odbywa się koncert ulubionego wykonawcy pana młodego, zabranie go na to widowisko może być wręcz spełnieniem jego marzeń. Realizacja tego pomysłu jest jednak uzależniona od kalendarza muzyków, który nie zawsze da się zgrać z terminem wieczoru kawalerskiego.

Skok spadochronowy, bungee

Jeżeli główny bohater wieczoru lubi adrenalinę i nie raz wspominał, że chętnie skoczyłby na spadochronie lub na bungee, warto mu zapewnić tę atrakcję. W tym przypadku na przeszkodzie może stanąć jedynie pogoda.

Gokarty

Coś dla miłośników szybkiej jazdy. Doskonały pomysł, jeżeli liczba uczestników wynosi nie mniej niż 8-10 osób, z których większość lubi się ścigać. Problem może się pojawić w sytuacji, gdy duża część osób biorących udział w wieczorze kawalerskim nie posiada prawa jazdy i nie za bardzo interesuje się motoryzacją jako taką.

Paintball

Kolejny pomysł na spędzenie wieczoru kawalerskiego, który gwarantuje podwyższony poziom adrenaliny. Jeśli jednak pan młody jest osobą raczej delikatną i nie interesuje się wojskowością ani bronią, być może paintball go nie ucieszy, a wręcz wzbudzi niechęć.

Wyjazd

Wydaje się, że wyjazd to najbardziej uniwersalny pomysł, który spodoba się większości. Pozostaje tylko kwestia dogadania miejsca docelowego. Podczas gdy dla jednych lepszym rozwiązaniem będzie biesiada przy stole w domku nad jeziorem, inni wybiorą jedzenie w restauracji i imprezę w klubie w zagranicznym mieście. Ostatnimi czasy coraz większą popularnością cieszą się wieczory kawalerskie we Lwowie organizowane przez biuro podróży Dzikie-Bieszczady.com. Warto zainteresować się tą ofertą, szczególnie jeśli mieszka się w południowo-wschodniej Polsce.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!